На півдні України обстановка під контролем ЗСУ, ворог втрачає техніку та живу силу

Фото: ЗСУ

На лінії зіткнення обстановка під контролем українських захисників. На Миколаївщині зенітно-ракетним підрозділом знищено ворожий БпЛА. Втрати агресора за результатами виконання вогневих завдань ЗСУ склали 28 військових, гармата-гаубиця, танк та 2 військові авто.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«На лінії зіткнення обстановка під контролем сил оборони. Ворог тримається оборонних рубежів, але намагається проводити повітряну розвідку, гатити артилерією та наносити ракетні удари по тилу наших позицій та звільнених населених пунктах.

Скований у просуванні суходолом, противник активізує повітряні удари. В районі Апостолового ворожий винищувач застосував по нашому бомбардувальнику крилату ракету класу «повітря-повітря». Майстерність нашого пілота виявилась в віртуозному ухилянні від атаки.

Також, на Херсонщині ворожий Ка-52 намагався вдарити по наших позиціях, але віддав перевагу маневру і втечі під вогнем гідної відсічі.

На Миколаївщині нашим зенітно-ракетним підрозділом влучно знищено безпілотний розвідник.

Загальні ж втрати ворога за результатами виконання нами вогневих завдань склали 28 рашистів, ста п’ятдесяти двоміліметрову гармату-гаубицю, танк та 2 військові автівки.

В Чорному морі корабельне угруповання ворога поповнило склад. Відтепер там чатує 3 надводних і 3підводних носії крилатих ракет, чий спільний арсенал складає 36 ракет, а також 3 вдк.

Чорний об’ємний підозрілий предмет, що пильні спостерігачі виявили у прибережних водах поблизу одного з пляжів Одещини, та сприйняли за морську міну, виявився сміттєвим пакетом із залишками пікніку якихось відпочивальників. Дякуємо громадянам за пильність і свідомий вибір у бік безпеки.»

Новини