У Львові проходять обшуки у соратника Медведчука – Тараса Козака

Фото: Твоє місто

Від ранку сьогодні, 27 квітня, слідчі Державного бюро розслідувань проводять обшуки об’єктів нерухомості, що належать соратнику Віктора Медведчука, утікачу нардепу від ОПЗЖ Тарасу Козаку. Йдеться про орієнтовно 30 об’єктів на Львівщині, і зокрема маєток в Сокільниках, що біля Львова.

Прессекретарка територіального управління ДБР, розташованого у Львові, Тетяна Муравель у коментарі Tvoemisto.tv підтвердила інфрмацію про те, що обшуки відбуваються, детальнішу інформацію зможуть розповісти по їх завершенні.

Обшуки також проводять у ТзОВ «Керамбуд» у Городоцькому районі, ТзОВ «Бетонбуд» у Львові, низці квартир у місті, будинку на вул. Черемшини тощо.

Додамо, що після арешту кума Путіна і українського олігарха Віктора Медведчука різко посилився інтерес до його найближчих соратників. Торік Україна ввела персональні санкції до близького партнера Медведчуків Тараса Козака. Через вигідну дружбу в середині 90-х йому вдалося вирости з робітника радгоспу «Львівський» до впливового бізнесмена і медіамагната. Із того часу, як він потрапив під санкції, основного удару зазнали здебільшого його медіа. Інший бізнес залишився, зокрема компанії, якими керує родина Козаків. Мати, батько і брат підсанкційного нардепа без проблем працюють у Львові та інших містах України.

Новини