Нічний удар по Рені та Ізмаїлу: пошкоджені склади для зерна та ємності для олії

Фото: Олександр Кубраков, Фейсбук

Внаслідок нічного удару по портах Дунайського регіону пошкоджена адміністративна будівля, склади для зернових вантажів, ємності для зберігання олії та автотранспорт. Загалом з 18 липня знищено або частково пошкоджено 105 об’єктів портової інфраструктури, тому необхідний захист потужними системами протиповітряної оборони.

Про це повідомив у Facebook міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

«Чергова масована атака на порти Дунайського регіону. В ніч на 13 вересня росія ударними безпілотниками атакувала Рені та Ізмаїл в Одеській області.

Внаслідок удару пошкоджено адміністративні будівлі, склади для зернових вантажів, ємності для зберігання олії та автотранспорт. Семеро водіїв доставлено в лікарню у важкому стані».

Кубраков наголосив, попри намагання агресора знизити експортний потенціал, порти продовжують працювати. Водночас, кожна атака на портову інфраструктуру України – це атака на продовольчу безпеку всього світу.

За даними міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, з 18 липня в результаті атак РФ на порти України пошкоджено та частково знищено 105 об’єктів портової інфраструктури. Внаслідок ударів по портам Дунайского кластеру та блокування морських портів скорочено експорт зернових вантажів до країн Азії, Африки та Європи на майже 3 мільйони тонн на місяць.

«Порти Дунайського кластеру наразі – єдиний водний шлях для українського агроекспорту. Якщо не захистити його потужними системами протиповітряної оборони, то наслідки будуть більшими. Перш за все, для тих країн, які залежать від української агропродукції».

оренда квартири Львів

Новини