«Ракетою це займе всього хвилину». Путін погрожував Джонсону напередодні вторгнення в Україну

Фото: BBC

Напередодні вторгнення Росії в Україну президент РФ Володимир Путін під час телефонної розмови погрожував ракетним ударом прем’єр-міністру Великобританії Борису Джонсону.

Про це пише «BBC», яке цитує слова Джонсона, сказані у документальному фільмі «Путін проти Заходу», який вийде на телеканалі «BBC 2» ввечері 30 січня, повідомляє Українська правда.

«У якийсь момент він (Путін – ред.) ніби пригрозив мені і сказав: «Борисе, я не хочу завдавати тобі болю, але з ракетою це займе всього хвилину», або щось у цьому дусі».

Видання повідомляє, що телефонна розмова відбулася в лютому 2022 року, а коментар Путіна прозвучав після попередження Джонсона про те, що війна в Україні матиме катастрофічні наслідки.

«Я думаю, що, судячи з його (Путіна, – ред.) дуже спокійного тону, з тієї відстороненості, яка в нього була, він просто підігравав моїм спробам схилити його до перемовин», – розповів експрем’єр Британії.

Під час розмови Джонсон також намагався донести до Путіна, що Україна «найближчим часом» не вступить до НАТО, та попереджав його, що будь-яке вторгнення означатиме «більше, а не менше НАТО» біля кордонів РФ.

Новини