Розвідка Британії: Пригожин не зможе компенсувати втрати в Україні

Фото: росЗМІ

Власник приватної військової компанії «Вагнер» Євгеній Пригожин буде змушений скоротити масштаб або інтенсивність дій своєї ПВК в Україні, якщо заборона на вербування ув’язнених збережеться.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Європейська правда».

Розвідка зазначає, що останніми тижнями Пригожин, ймовірно, втратив доступ до рекрутингу в російських в’язницях через постійні суперечки з керівництвом Міноборони Росії.

При цьому дуже ймовірно, що Пригожин переорієнтував зусилля з вербування на вільних російських громадян.

В Міноборони Британії повідомляють, що з початку березня 2023 року «Вагнер» створив інформаційно-пропагандистські групи, які базуються в спортивних центрах щонайменше в 40 місцях по всій Росії.

Крім того, днями рекрутери «Вагнера» в масках також проводили профорієнтаційні бесіди в московських середніх школах, роздаючи анкети під назвою «анкета молодого воїна» для збору контактних даних зацікавлених школярів.

«Близько половини ув’язнених, яких «Вагнер» вже відправив в Україну, ймовірно, стали жертвами, і нові ініціативи навряд чи компенсують втрату каналу вербування засуджених» – йдеться в огляді.

«Якщо заборона залишиться в силі, Пригожин, ймовірно, буде змушений зменшити масштаб або інтенсивність операцій «Вагнера» в Україні» – вважає британська розвідка.

Нагадаємо, західна розвідка оцінює втрати Росії в боях за місто Бахмут Донецької області в останні місяці в 20-30 тисяч найманців приватної військової компанії «Вагнера», причому загиблих серед них може бути приблизно третина.

Новини