США ввели санкції проти військових РФ за звірства у Бучі та Андріївці

Фото: Українська правда

Держдеп Штатів запровадив санкції щодо російських військових, які скоювали воєнні злочини проти українців у Бучі та Андріївці.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Державного департаменту США, інформує Українська правда.

В американському відомстві зазначили, що «Державний департамент США вносить Азатбека Омурбекова, також відомого як «Бучанський м’ясник», полковника Збройних сил Російської Федерації, до переліку осіб, причетних до грубих порушень прав людини», зокрема до вбивств цивільних осіб в Андріївці.

У цей список потрапив і російський солдат Данило Фролкін «у зв’язку з його причетністю до грубого порушення прав людини», а саме до вбивства беззбройного українського цивільного мешканця в Андріївці.

Омурбекову і Фролкіну та їхнім найближчим родичам заборонений в’їзд до Сполучених Штатів, – зазначають у Держдепі.

«Полковник Омурбеков був командиром 64-ї окремої мотострілецької бригади Збройних сил Росії в період, коли російські війська контролювали українське місто Андріївка.

Пізніше Омурбеков привів бригаду до Бучі, де Державний департамент США встановив, що 64-та окрема мотострілецька бригада вбивала, била, розчленовувала, спалювала і проводила імітацію страт цивільних осіб.

Після того, як з’явилися свідчення про жорстокість бригади, Кремль відреагував на це заявою, в якій зазначалося, що президент Російської Федерації Путін нагородив 64-ту окрему мотострілецьку бригаду, а Міністерство оборони Росії підвищило Омурбекова в посаді і похвалило його керівництво».

У Держдепі додають, що причетність Омурбекова і Фролкіна задокументовані та доведені незалежними розслідуваннями.

«Сполучені Штати віддані справі притягнення до відповідальності за зловживання та звірства Росії проти народу України».

оренда квартири Львів

Новини