Росія сподівається затягнути війну, маємо пришвидшувати події – Зеленський

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія сподівається затягувати війну, тому Україна має пришвидшувати події та постачання потрібної зброї.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента.

Зеленський розповів, що під час засідання Ставки верховного головнокомандувача особливу увагу було приділено передусім Донеччині та південному напрямку.

«Ситуація дуже жорстка. Бахмутський, Вугледарський та інші напрямки в Донецькій області – це постійні російські штурми. Постійні намагання прорвати нашу оборону.

Ворог не рахує людей і попри численні свої втрати зберігає високу інтенсивність атак. У деяких своїх війнах Росія втрачала загалом менше, ніж кладе там, зокрема під Бахмутом».

Зеленський наголосив, що протиставити цьому можна лише надзвичайну стійкість і повне розуміння того, що, захищаючи Донеччину, наші воїни захищають усю Україну.

При цьому, за його словами, дуже важливо зберігати динаміку оборонної підтримки від наших партнерів. Швидкість постачання була і буде одним із ключових факторів у цій війні.

«Росія сподівається затягувати війну, виснажувати наші сили. Отже, ми маємо зробити час нашою зброєю. Маємо пришвидшувати події, пришвидшувати постачання і відкриття нових потрібних збройних опцій для України.

Цього тижня ми маємо вагомі оборонні результати у відносинах зі Сполученими Штатами, Німеччиною, Польщею, Канадою, Бельгією, Норвегією, Італією та іншими країнами. Наступний тиждень маємо зробити не менш сильним для нашої оборони».

Новини