З Львівщини на передову відправили 70 дронів

Фото: slovoidilo

Бойові пташки – очі наших розвідників. Як тільки військові не називають безпілотники. Літальні апарати допомагають наводити артилерію, вираховувати місця  розташування ворожих штабів та знищувати ворожі позиції. Напередодні 70 таких дронів відправили зі Львова на передову.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Серед уже звичних для військових дронів Mavic, є і яскраві дрони-камікадзе. Ці «пташки» полетять лише в один кінець і з собою на той світ заберуть російських окупантів. Безпілотники понесуть до ворожих окопів ворожий снаряд, а антидронова рушниця, яку теж передали військовим, натомість захистить від ворожих БПЛА.

«Сьогодні ці маленькі «пташки» роблять дуже велику роботу. Ніхто ніколи не думав, що дрон, який може знімати весілля чи інші заходи, сьогодні може нищити БМП», – зазначив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування Олександр Тіщенко.

Безпілотники відправили для захисників з львівських бригад, зокрема, до 80-ої, 24-ої, 103-ої та 125-ої.

«Чим більше дронів буде передано – тим більш технологічною стає війна, тим менше життів ми віддамо для нашої перемоги», – говорить голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Благодійна ініціатива «Пташки перемоги» об’єднує соціально відповідальний бізнес та меценатів, які підтримують українську армію.

«Ми займаємось продажем будівельних інструментів, вони всі були потрібні і в облаштуванні блокпостів, їжаків, і передача бензопил на передову», – говорить директор «Профіцентр квітка» Дмитро Мінаєв.

У межах проекту військовим передали 237 безпілотників. До кінця року планують відправити тисячу «пташок».

оренда квартири Львів

Новини