Джейк Салліван зустрівся з керівниками антикорупційних інституцій України

Фото ілюстративне: ОП

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зустрівся у п’ятницю з делегацією, до складу якої увійшли керівники українських антикорупційних інституцій.

Про це йдеться у повідомленні Білого дому, пише «Європейська правда».

До складу делегації входили зокрема директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос, Спеціальний антикорупційний прокурор Олександр Клименко та Голова Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко.

«Вони обговорили прогрес, досягнутий Україною у боротьбі з корупцією та забезпеченні незалежності цих важливих інституцій», – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі Салліван підкреслив життєву важливість для будь-якого демократичного суспільства незалежних, неупереджених правоохоронних та судових інституцій, здатних розслідувати, переслідувати та розглядати корупційні справи, незалежно від того, куди вони ведуть.

«Салліван також підтвердив непохитну підтримку Сполученими Штатами антикорупційних реформ в Україні та відважного захисту Україною своєї демократії від російської агресії», – повідомили у Білому домі.

Як повідомлялося, впродовж кількох останніх днів керівники антикорупційних інституцій України здійснили візит до Вашингтона, де провели низку зустрічей.

Візит керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро та Вищого антикорупційного суду України тривав з 28 серпня по 1 вересня.

Нагадаємо, у червні посли країн G7 представили ключові рекомендації для України щодо посилення антикорупційних інституцій та реформування судової системи.

оренда квартири Львів

Новини