Культурна спільнота очікує від нового міністра культури прозорості та ефективності – Богдан Тихолоз

Фото: graduates.lnu.edu.ua

Міністерство культури та інформаційної політики найближчим часом може очолити колишня директорка Українського культурного фонду Юлія Федів. Неофіційно повідомляється, що вона прийняла пропозицію і вже готується подання до парламенту.

Як сприймають кандидатуру серед громадськості та культурної спільноти, в ефірі програми «Головне за день на  «Першому  Західному» розповів франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз.

«Наша інституція і спільнота, представником якої я є, мали дуже позитивний досвід співпраці конкретно з цією особою, як топ-менеджером. І знаємо її, як людину високих етичних принципів і високоефективну людину як управлінця. Український культурний фонд під час керівництва Юлії Федів став прикладом прозорих і ефективних процедур», – говорить літературознавець.

Саме на прозорість, чесність, а відтак, зміни в культурній галузі і очікує українська культурна спільнота насамперед.

«Міністерство культури не належало до міністерств із найкращим реноме. Тому очікуємо на позитивні зміни і ті, які відповідають складності сьогочасного моменту тому, що взяти на свої плечі відповідальність за будь-який сектор життєдіяльності цілої держави – це, напевно, більше випробування, ніж спокуса. І я переконаний, що коли йдеться зараз про кандидатуру Юлії Федів, то вона точно не має справу зі спокусою», – вважає Богдан Тихолоз.

Нагадаємо, попередній міністр культури Олександр Ткаченко після кількох скандалів з розподілом бюджетних грошей 20 липня подав заяву про відставку. 27 липня Верховна Рада її задовольнила.

оренда квартири Львів

Новини