Львівська обласна рада переходить на обслуговування державного банку

Фото: Zbruc.eu

Керівництво обласної ради прийняло рішення змінити фінансову установу, яка її обслуговує, після консультації з Національним агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Про це повідомляє Львівська обласна рада.

У ЛОР зазначають, що НАЗК внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International, послугами якої протягом багатьох років користувалася обласна рада, до переліку міжнародних спонсорів війни.

Своє рішення агентство обґрунтовувало тим, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну група продовжила працювати в Росії та офіційно визнала так звані «ДНР» та «ЛНР». Окрім того, надає вигідні умови кредитування російським окупантам (кредитні канікули та пільгові кредити), фактично винагороджуючи російських військових за їхні воєнні злочини.

На сьогодні, Національний банк України констатує відсутність прогресу на шляху ухвалення рішень щодо виходу банку з російського ринку.

Тому Львівська обласна рада вирішила відмовитися від Raiffeisen Bank International та укласти угоду про співпрацю з одним із державних банків України.

Своєю чергою, в українському Райффайзен Банку зазначили, що внесення НАЗК австрійського Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни, жодним чином не стосується українського Банку як окремої юридичної особи й не позначається на його діяльності.

«Райффайзен Банк Україна – це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора».

оренда квартири Львів

Новини