На Личаківському кладовищі у Львові вшанували загиблих захисників України 

Фото: ЛОР

З нагоди відзначення Дня Незалежності України на Личаківському кладовищі у Львові вшанували пам’ять Героїв усіх часів, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

На заході були присутні керівництво Львівської обласної військової адміністрації, обласної ради, Львова, депутати, представники військових та силових структур, родини учасників російсько-української війни та родини Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Учасники заходу поклали квіти та лампадки до могил на Марсовому полі, на полі почесних поховань № 67 та на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища. Після чого усі присутні виконали Державний Гімн України.

«Саме тут, на полях почесних поховань Личаківського кладовища, ми розуміємо ціну нашої незалежності. Формально і юридично ми отримали її 1991 року. Всі наступні роки намагалися якось із тим щось робити, але, мабуть, не зовсім розуміли ціну свободи. І лише після Майдану і Небесної Сотні, у 2014-у, більшість із нас усвідомили, як багато коштує справжня незалежність і власна держава, якою великою є її ціна для нашого народу», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Також там провели екуменічну панахиду та спільну молитву за Незалежність України. Опісля відбулося проходження роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Фото: ЛОР
Фото: ЛОР

Фото: ЛОР

Фото: ЛОР
Фото: ЛОР
оренда квартири Львів

Новини