Не плануємо обмежень, але графіки відключень через ракетні атаки є – Міненерго

Фото: ДТЕК

Українські енергетики підготували графіки відключень електроенергії на випадок серйозних пошкоджень енергетичної інфраструктури внаслідок атак росіян, але наразі жодних відключень не планується.

Про це повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«По готовності генерації й розподільних мереж ми не плануємо відключень, не плануємо блекаутів. Але у нас є один великий виклик – це повторні атаки росіян на нашу енергосистему. Звичайно, ми їх очікуємо. За даними нашої і світової розвідки, росіяни планують продовжувати атаки на енергосистему.

Однак цього разу у наших енергетиків є більше знань, у нас є більш якісна система ППО… Ми сподіваємося, що цього року нам вдасться бути більш готовими до атак і швидше відновлюватися, якщо все ж таки якісь пошкодження будуть.

Ми не плануємо блекаутів і відключень, але операторами системи розподілу підготовлено графіки відключень, якщо раптом атаки росіян і пошкодження будуть такими, що нам доведеться впроваджувати ці графіки».

Нагадаємо, раніше Міністерство енергетики заявило, що не планує застосовувати графіки відключень електроенергії з 1 жовтня.

оренда квартири Львів

Новини