Словацькі перевізники перекрили пункт пропуску на кордоні з Україною

Фото: Pravda

З боку Словаччини місцеві перевізники розпочали блокування руху вантажівок через пункт пропуску «Вишнє – Нємецьке». Минулого тижня словацькі перевізники вперше заблокували кордон на підтримку польських далекобійників.

Про це «Українській правді» повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Пункт пропуску, розташований поблизу Ужгорода, не може пропускати вантажівки через блокування зі словацької сторони.

«За інформацією, що надійшла від Прикордонної поліції Словацької Республіки, сьогодні з 13.30 розпочалося блокування руху для вантажного автотранспорту, що рухається на напрямку словацького пункту пропуску «Вишнє – Нємецьке», суміжному з українським пунктом пропуску «Ужгород»», – повідомив Андрій Демченко.

За його словами, блокування кордону ініціювала Спілка перевізників Словаччини. Про терміни блокування не повідомляється, хоча ймовірно, що такі дії словацьких перевізників можуть бути довготривалими.

За словами Демченка, наразі українські прикордонники вживають заходів щодо відстеження ситуації, уточнення взаємодії зі словацькими колегами щодо порядку подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які будуть пропускати через кордон.

Наразі на території Словаччини перед пунктом пропуску «Вишнє Нємецке» в напрямку України перебуває близько 300 вантажних транспортних засобів.

Про цю ситуацію з блокуванням руху для вантажівок повідомлено всі взаємодіючі органи.

Водночас пропуск легкового автомобільного транспорту та автобусів здійснюється в штатному режимі.

оренда квартири Львів

Новини