У Києві розпочав роботу офіс Міжнародного кримінального суду

Фото: ОГП

У Києві розпочав роботу польовий офіс Міжнародного кримінального суду – найбільше представництво МКС за межами Гааги.

Про це під час брифінгу повідомили генеральний прокурор Андрій Костін та прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан.

«Робота офісу допоможе посилити взаємодію між Україною та Міжнародним кримінальним судом. Підвищить ефективність та оперативність реагування на злочини, які росія продовжує щодня вчиняти проти України та українців», – зазначив генпрокурор.

«Те, що ми бачимо у питаннях партнерства Міжнародного кримінального суду з Україною, розбудови партнерства з громадянським суспільством, з іншими державами-членами ООН, державними та недержавними учасниками МКС, – це не просто іскра.

Це світанок нового часу, в якому ми повинні проявити, і ми проявляємо, витримку та наполегливість, аби наші слова не були порожніми словами. Їх відчувають постраждалі як в Україні, де я маю честь зараз бути, в так і в усьому світі», – сказав Карім Хан.

Польовий офіс Міжнародного кримінального суду в Україні є найбільшим представництвом МКС (ICC) за межами Гааги.

Серед результатів співпраці з Україною – історичний ордер на арешт Путіна та Львової-Бєлової, який майже пів року тому видав Міжнародний кримінальний суд. Він став результатом 5-ти місяців безпрецедентної співпраці між українським Офісом Генпрокурора та Офісом Прокурора МКС.

Наразі в Україні зареєстровано понад 104 000 воєнних злочинів, їхня кількість збільшується щоденно.

оренда квартири Львів

Новини