В КМВА вирішили удосконалити систему інженерних загороджень у столиці

Фото: Радіо Свобода

Київська міська військова адміністрація разом із командуванням Угруповання сил і засобів оборони Києва вирішили удосконалити систему інженерних загороджень у столиці.

Про це повідомляє КМВА.

На практиці це передбачає, що деякі блокпости та інженерні споруди залишаться функціонувати, частина – перейде в «сплячий» режим, а інші – будуть повністю демонтовані.

Зокрема, на тих інженерних спорудах, які залишать, непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові; укріплять бліндажі, приведуть до ладу окопи.

Щодо тих, які існуватимуть у «сплячому» режимі, то їх блокпости приберуть з проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо залишать у визначених місцях. Щоб у разі виникнення загрози для столиці, оперативно повернути їх у бойових режим в найкоротший час. На таких «сплячих» інженерних загородженнях буде проведена ревізія, з подальшою заміною/відновленням непридатних елементів (бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки тощо).

Решту інженерних загороджень Києва, в яких немає зараз потреби – демонтують. Такі блокпости приберуть з проїжджої частини; вивезуть бетонні блоки, мішки з піском та протитанкові їжаки; будуть засипані окопи, демонтовані бліндажі.

«Таким чином, ми розвантажимо дороги столиці, що дозволить киянам більш вільно пересуватися містом. Але прошу нікого не забувати – війна в Україні триває! Повністю воєнну загрозу з північного напрямку ніхто не знімав».

Повністю всю систему оборонних інженерних загороджень в КМВА обіцяють демонтувати лише після того, як Україна переможе.

Новини