В ОП розповіли, як будуть відбудовувати відвойовану частину Херсонщини

Фото: ЗСУ

Звільненій частині Херсонщині, де росіяни утікаючи розікрали все, допомагатимуть усі області. Основними будуть – Миколаївська, Одеська та Дніпропетровська області, які вже доставляють їжу, воду, медикаменти, паливо, генератори, техніку (будівельну, пожежну, швидкі, автобуси).

Про це в Телеграм повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко

За його словами, після поїздки на деокуповану Херсонщину стало зрозуміло, що люди там потребують великої допомоги. росіяни не лише вбивали, мінували, але й обікрали всі міста та селища. Там немає, фактично, нічого.

Для якнайшвидшого забезпечення населення всім необхідним, було визначено три основні області, які будуть допомагати Херсонщині. Це Миколаївська, Одеська та Дніпропетровська області, які вже забезпечують гуманітарну допомогу. Їхні представники доставляють їжу, воду, медикаменти, паливо, генератори, техніку (будівельну, пожежну, швидкі, автобуси).

Інші області також отримали задачі по забезпеченню необхідної допомоги, яку сформувала Херсонська ОВА. Вчора Волинська і Закарпатська області вже надіслали гуманітарні вантажі.

Крім того, будуть сформовані бригади людей з технікою для відрядження до Херсонської області для відновлення всієї інфраструктури – енергетичної, газової, водної, дорожньої тощо.

«Вже скоординована робота щодо відновлення електропостачання. Наша амбітна мета, щоб світло з’явилося вже цього тижня.

Росіяни зробили все, щоб в області не було нічого. А ми докладемо зусиль, щоб в області було все».

Новини