В питанні видачі МУО не можна вважати, що виконавчий орган не створений – Любомир Зубач

Фото: Л. Зубач, Фейсбук

«У громади Львова намагаються «віджати» повноваження у сфері містобудування». Так на рішення 8-ого адміністративного апеляційного суду скасувати повноваження виконавчого комітету Львівської міськради видавати містобудівні умови і обмеження (МУО) відреагував на своїй сторінці заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач. На його думку, рішення, що будувати у місті, мають прийматися у стінах міської ради, а не десь в районі, чиновниками РДА.

Про це він заявив в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному».

«Це дискусійне питання з юридичної точки зору, чи може виконавчий комітет видавати.  Рішення суду – це не догма. Судові процеси тривають. Подана касаційна скарга. Чому я так відреагував? Тому що мені видається, що занадто багато збігів обставин. Виконавчий комітет, як виконавчий орган Львівської міської ради роками видавав МУО і не було жодного рішення суду стосовно легітимності таких рішень. Мало того, до створення Львівської громади містобудівні умови видавав виконавчий комітет міста Винники, Брюховичі. І коли відбулось таке рішення суду, дуже швидко знайшлась третина депутатів районної ради, які зібрали підписи про скликання позачергової сесії для того, щоб делегувати ці повноваження районній військовій адміністрації», – говорить Любомир Зубач.

На його думку, хтось хоче скористатись правовим вакуумом. Він переконаний, що не можна трактувати ситуацію, як таку, що виконавчий орган не створений, бо він створений. Те, що рішення суду позбавило повноважень виконавчий комітет, за його словами, це інше питання.

Нагадаємо, нещодавно 8-й адміністративний апеляційний суд прийняв рішення скасувати повноваження виконавчого комітету Львівської міськради видавати містобудівні умови і обмеження (МУО). Мовляв, такі дозволи має видавати управління архітектури або головний архітектор Львова. 

оренда квартири Львів

Новини