Вручення повісток депутатам – «класне шоу» – депутат облради

Фото: Р. Филипів, Фейсбук

Депутат Львівської облради Роман Филипів сумнівається в ефективності вручення повісток обласним депутатам в сесійній залі. Він каже, що його друзі назвали акцію шоу. Сам він, зокрема, теж отримав повістку, хоча  вже є військовослужбовцем 125 окремої бригади Сил ТрО.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному».

«Я маю сумніви щодо практичної значущості цих подій, пов’язаних із врученням повісток депутатам облради. Але тут вже буде робота для медіа, громадськості. Бо повістки вручили. А далі буде цікаво довідатись: хто прийде, хто пройде медкомісію, хто має підстави на відстрочку – чим справа закінчиться. Всі, хто мені телефонував в цей день чи писав, починав свої слова так: «Класне шоу!», – говорить Роман Филипів.

На сесійному засіданні Львівської облради 4 липня повістки отримали 34 депутати-чоловіки з 56. Семеро присутніх свої картки для голосування мали з собою, тому не забрали своїх документів від військоматів. Ще пʼятеро чоловіків-депутатів були відсутні.

Але Роман Филипів наголосив, що про вручення повісток було відомо заздалегідь, тому, на його думку, це ніяк не вплинуло на відвідуваність сесії депутатами.

«Але варто сказати, що цим можуть маніпулювати в контексті політичних ігор, якогось впливу на депутатів. На це все треба дивитись неоднозначно. От такий жест доброї волі. Всі показали приклад, як роздавати повістки і як їх отримувати. Але є багато підводних каменів. Це буде видно з того, хто пройде медичні огляди і опиниться у Збройних силах де-факто. І в цих моментах можуть бути елементи політичного тиску», – вважає Роман Филипів.  

оренда квартири Львів

Новини