Залужний поговорив з Марком Міллі та познайомився з його наступником

Фото: РБК-Україна

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, а також познайомився з його наступником Чарльзом Брауном.

Про це Залужний повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

«Розповів про обстановку на фронті, перебіг наших оборонних та наступальних операцій. Противник намагається контратакувати на різних напрямках, однак наші воїни тримають позиції міцно.

Окремо зупинилися на потребах Збройних Сил України – важливо посилити нашу ППО та артилерію. Подякував американським партнерам за черговий пакет військової допомоги.

І подякував особисто генералу Міллі».

За словами Залужного, цього місяця у Марка Міллі закінчується термін повноважень на посаді очільника обʼєднаного комітету начальників штабів США. Він наголосив, з перших днів повномасштабного російського вторгнення, особливо у найбільш складні моменти цієї війни, генерал Міллі завжди був поряд із нашим народом.

«Ми цінуємо проведену титанічну роботу, важливі поради, всебічну допомогу та підтримку. Запросив його в Україну та матиму за честь зустрічати на нашій землі».

На знак продовження тісного партнерства України та США генерал Міллі познайомив Валерія Залужного зі своїм наступником – генералом Чарльзом Брауном. Домовилися підтримувати високий рівень комунікації та найближчим часом провести перемовини.

оренда квартири Львів

Новини